Informacje o firmie

Skandynawia na wakacje.
Domy wakacyjne.

_________

Ze Skandynawią od 2004 roku. Nasza praca to równocześnie nasza pasją, którą przekazujemy kolejnym amatorom północnej części Europy. Zajmujemy się organizacją wyjazdów: przez rezerwację dogodnych połączeń promowych do przygotowania ofert domów wakacyjnych. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualne i staramy się, aby każdy był zadowolony – i to nam się udaje, bo wielu naszych Klientów wraca do nas po kolejne udane wakacje w Skandynawii.

Znajomość krajów skandynawskich, nie tylko z przewodników, pozwala nam z łatwością pomagać przygotować oferty. Wiele z miejsc odwiedziliśmy osobiście możemy więc dzielić się doświadczeniem, a nie tylko suchymi faktami.

Przyjęte procedury świadczenia przez nas usług rezerwacji biletów promowych oraz miejsc noclegowych gwarantują Państwu dobre ceny bez niepotrzebnych narzutów oraz prowizji.                               

Skandynawia kojarzy się z chłodniejszym klimatem i podobnym podejściem mieszkańców do gości – to nie do końca prawda. Oczywiście północ Europy nie może konkurować z rekordami w ilości słonecznych godzin z południem, ale ma inne zalety: przemiłych mieszkańców, minimalistyczne podejście do życia, szacunek do środowiska naturalnego. Dzięki temu podróżując do Danii, Szwecji czy Norwegii możemy odpocząć w otoczeniu przyrody, rozległych lasów, nad fiordami, czy nad jeziorami. Ścieżki rowerowe oraz szlaki turystyczne zachęcają do aktywnego spędzania czasu.

Partnerzy SKANDYNAWIA-OK.pl

Więcej o naszej działalności

W branży turystycznej działamy od wielu lat – zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą biletów promowych, obsługujemy połączenia promowe w całej Europie. Oprócz przejazdów indywidualnych obsługujemy wyjazdy grupowe, wycieczki zorganizowane. Mamy również dużą bazę obiektów wakacyjnych w Europie, z naciskiem na Skandynawię, Polskę oraz Chorwację. Dodatkowo kwatery noclegowe na Bornholmie i na Gotlandii.


Zapytaj nas o ofertę wakacyjną. Mamy na uwadze indywidualne potrzeby wakacyjne naszych Klientów.
Dlatego każda z ofert przygotowywana jest z wielką starannością. Zapraszamy do kontaktu.