Zapytanie o ofertę wakacyjną

Planujesz wakacje w Skandynawii? Który kraj Cię interesuje: Dania, Szwecja, a może Norwegia. Znajdziemy dla Ciebie odpowiedni obiekt wakacyjny, dom letni lub kwaterę w przyjaznej okolicy. Przejrzymy dla Ciebie całą dostępną ofertę noclegową we wskazanej przez Ciebie lokalizacji i zaproponujemy najbardziej dopasowane zakwaterowanie. Wypełnij i wyślij do nas poniższy formularz a my skontaktujemy się z Tobą.

Napisz nam czego szukasz, a my prześlemy Ci ofertę.

Planowany termin pobytu

Preferowane miejsce noclegu
Przedstawimy wybrane, dostępne oferty noclegowe, dla podanego terminu, dla Danii, Szwecji i Norwegii. Najlepsze dostępne terminy i ceny.
Lokalizacja domów nad morzem lub w okolicy nadmorskich miejscowości.Wskazana lokalizacja w Danii lub kwatera na Bornholmie.
Jeziora, lasy. Morze. Lokalizacja domu w okolicy jeziora lub jezior. Możliwość wędkowania. Wybrana lokalizacja w Szwecji lub na Gotlandii.
Fiordy, lokalizacja domu nad morzem lub w okolicy lasu. Aktywny urlop na łonie natury. Wypoczynek w cichej, spokojnej okolicy.

Dane kontaktowe


Administratorem danych osobowych dobrowolnie przekazanych za pośrednictwem formularza kontaktowego w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U 2016 poz. 922) jest Firma Modos (Operator serwisu skandynawia-ok.pl), NIP: 697-119-76-81.